Evinizin fiyatını ücretsiz hesaplayalım

Almanya’daki evini satmayı planlayanlar dikkat: Evinizin piyasa değerini mi merak ediyorsunuz? O zaman bize başvurun, size ücretsiz yardım edelim. Kısa sürede evinizin değerini uzman arkadaşlarımıza hesaplattıralım.

Size nasıl ulaşabiliriz?

Size ücretsiz bir fiyat hesaplaması yapabilmemiz için bize lütfen isminizi ve telefon numaranızı gönderin. Bunun için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Sizi en kısa zamanda arayıp bilgi vereceğiz. Şunu tekrar hatırlatmak istiyoruz: Bu hizmet için sizden herhangi bir ücret almıyoruz. Fiyatı öğrendikten sonra satmanız da gerekmiyor. 

Hızlı, güvenilir ve kaliteli

Eviniz Almanya’nın neresinde olursa olsun, profesyonel bir ekip çalışması ile size en iyi sonucu sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti isteyen herkes bize başvurabilir.

Sosyal medya

Instagram

İletişim

0049 173 65 17 559

Bize ulaşın

İsim
Bitte füllen Sie dieses Feld aus.
Telefon *
Bitte füllen Sie dieses Feld aus.
Mesaj *
Bitte füllen Sie dieses Feld aus.

Talebinizi göndererek, talebinize cevap vermek için girdiğiniz verilerin işlenmesini kabul etmiş olursunuz. Bu iznin geri çekilmesine ilişkin daha fazla bilgi ve notlar için lütfen gizlilik anlaşmamıza bakın. Daha Fazla bilgi için: Gizlilik anlaşması

Hangi bilgiler gerekli?

Evinizin piyasa değerini hesaplayabilmek için şu bilgileri hazır tutun:
Türü: (Daire, müstakil ev, Reihenhaus, apartman)
Adres:
Metrekare (Wohnfläche):
Arsa alanı m2 (Grundstückfläche):
Oda sayısı (Mutfak ve banyo hariç):
Banyo sayısı:
Kat sayısı:
Garaj/Park yeri sayısı:
Balkon/ Teras sayısı:
Asansör:
Kira (Kalt):
Bina yapım yılı:
Menü