Ücretsiz hizmetlerimiz

Almanya’da yaşayan ev sahipleri ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanıp, satışta en iyi sonucu elde edebilir. Almanya’da emlak fiyatları rekor seviyeye ulaştı. Bunu fırsata çevirip ev veya dairenizden en yüksek fiyatı elde edebilirsiniz. Satış konusunda size yardımcı oluyor ve faydalı tavsiyelerde bulunuyoruz. Üstelik bu hizmetimiz % 100 ücretsizdir!

Biz kimiz?

„Emlak Almanya“ ekibi, Almanya’da yıllardır emlak piyasasını yakından takip eden, kendileri de farklı eyalet ve şehirlerde emlak sahibi olan danışmanlardan oluşuyor. Ülke genelindeki emlakçılar, bankalar, kredi kuruluşları, yatırımcılar ve ev sahipleri ile birlikte çalışıp en son bilgilere ulaşıyoruz. Bu bilgileri ev sahiplerine aktarıyoruz.

Sunduğumuz ücretsiz hizmetler neler?

Evin piyasa değerini belirlemek

Ön hazırlık için önemli tavsiyelerde bulunmak

Tapu / satış / noter işlemlerinde yardımcı olmak

En sık yapılan hatalara dikkat çekmek

Güvenilir bir emlakçı bulmak

Merak ettiğiniz sorulara cevap vermek

Almanya genelinde çalışıyoruz

Almanya’nın neresinde olursanız olun bizi arayın veya mesaj / e-mail gönderin, evinizi en iyi fiyata satmanız için size ücretsiz Türkçe bilgi verelim ve evinizin piyasa değerini kısa sürede hesaplayalım.

Unutmayın

İyi bir hazırlık satışta en iyi fiyatı elde etmenizi sağlar. Kaliteli ve ücretsiz bu hizmetten siz de faydalanın.

Sosyal medya

Instagram

İletişim

0049 173 65 17 559

Bize ulaşın

İsim
Bitte füllen Sie dieses Feld aus.
Telefon *
Bitte füllen Sie dieses Feld aus.
Mesaj *
Bitte füllen Sie dieses Feld aus.

Talebinizi göndererek, talebinize cevap vermek için girdiğiniz verilerin işlenmesini kabul etmiş olursunuz. Bu iznin geri çekilmesine ilişkin daha fazla bilgi ve notlar için lütfen gizlilik anlaşmamıza bakın. Daha Fazla bilgi için: Gizlilik anlaşması

Menü